MARO Kolejny raz nagrodzone tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości!

18 kwietnia 2018, podczas finałowej Gali, Fabryka Mebli Biurowych MARO ponownie została wyróżniona tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Tegoroczna, jubileuszowa, XV edycja konkursu odbyła się pod przewodnictwem Pana Jana Grabkowskiego - Starosty Poznańskiego i Pana Jacka Jaśkowiaka - Prezydenta Miasta Poznania. W 2018 roku, o tytuł Lidera walczyło wiele wielkopolskich firm.

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości adresowany jest do start-up’ów, mikro, małych i średnich działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego. W konkursie, firmy są oceniane całościowo - pod uwagę brane są takie aspektu, jak: sukcesy rynkowe, ciekawą ofertę produktowa / usługowa, promowanie i rozwój innowacyjnych produktów / usług / procesów oraz nowoczesne metody organizacji pracy. Kapituła konkursu przywiązuje również dużą wagę do terminowego wywiązywania się ze swoich zobowiązań, dbałości przedsiębiorstw o środowisko naturalne oraz do etycznego prowadzenia biznesu.

Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości wiąże się z prestiżem, a także jest rekomendacją mającą duże znaczenie w kontaktach handlowych z Kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale konkurują nawet z dużo większymi firmami. Tytuł Lidera to już kolejne, obok Gazeli Biznesu 2017 i Diamentu Biznesu Forbes'a 2018, przyznane MARO w tym roku.