Lano-E 300 F

  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Współczesne biuro rządzi się prawami mobilności i musi mieć możliwość szybkiego dopasowania do zmieniających się w ciągu dnia potrzeb pracujących w nim ludzi. Ich zdrowie i komfort powinny być priorytetem, dlatego dbając o zachowanie tych elementów zwracamy uwagę na to, w jakiej pozycji pracownicy wykonują swoje obowiązki. 

W ten nurt idealnie wpisują się wpisują się biurka elektryczne Lano-E, które pomogą wypracować nowe, pozytywne nawyki, dbając tym samym o zdrowie i pozytywny nastrój.  

Lano-E 300 F to sterowane elektronicznie stanowisko pracy o minimalistycznym wzornictwie. Cechą charakterystyczną tego biurka jest brak poziomej stopy - konstrukcja oparta jest jedynie na pionowych podnośnikach, co dodaje mu delikatnego i eleganckiego wyglądu.  

To również w pełni funkcjonalne biurko elektryczne, które w pozwala nam na elastyczne zaplanowanie czasu pracy naprzemiennie w pozycji stojącej i siedzącej. 

Kolekcja biurek Lano-E 300 jest standardowo wyposażona w funkcję Soft Start&Stop, zapewniającą płynny ruch blatu oraz czujnik antykolizyjny. 

Dopełnieniem funkcjonalności biurka Lano-E 300 F jest opcjonalny pilot sterujący PREMIUM, który pełni zadanie fit asystenta. Inteligentna aplikacja przypomni o konieczności wstania w odpowiednim momencie, podpowie nam, ile możemy spalić kalorii oraz zapamięta ulubione ustawienia. Wszystkie jego funkcje mogą być obsługiwane z komputera PC, MAC oraz za pomocą tabletu, czy smartfonu.

Lano-E 300 F występuje również w formie stanowiska wieloosobowego z opcjonalnym wspólnym kanałem kablowym, który z powodzeniem zastąpi podłogę techniczną.

Mnogość dodatków, pozwala na dopasowanie mebla do charakterystyki pracy każdego z pracowników.

 

Katalog oraz Wzornik kolorystyczny

  • On-line

 

 

Specyfikacja produktowa 

  • On-line