Lano-E 300 T

  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Współczesne biuro rządzi się prawami mobilności i musi mieć możliwość szybkiego dopasowania do zmieniających się w ciągu dnia potrzeb pracujących w nim ludzi. Ich zdrowie i komfort powinny być priorytetem, dlatego dbając o zachowanie tych elementów zwróciliśmy uwagę na to, w jakiej pozycji pracownicy wykonują swoje obowiązki. 

W ten nurt idealnie wpisują się wpisują się biurka elektryczne, które pomogą wypracować nowe, pozytywne nawyki, dbając tym samym o zdrowie i pozytywny nastrój.  

Lano-E 300 T to ponadczasowa kolekcja charakteryzująca się klasyczną nogą o wyglądzie odwróconej litery T. Lano-E 300 T to w pełni funkcjonalne biurko elektryczne, które w pozwala nam na elastyczne zaplanowanie czasu pracy naprzemiennie w pozycji stojącej i siedzącej. 

Kolekcja biurek Lano-E 300 jest standardowo wyposażona w funkcję Soft Start&Stop oraz czujnik antykolizyjny.  

Dopełnieniem funkcji biurka Lano-E 300 T jest opcjonalny pilot sterujący PREMIUMktóry podczas pracy z biurkiem pełni zadanie fit asystenta. Inteligentna aplikacja przypomni o konieczności wstania w odpowiednim momencie, podpowie nam, ile możemy spalić kalorii oraz zapamięta ulubione ustawienia. Wszystkie jego funkcje mogą być obsługiwane z komputera PC, MAC oraz za pomocą tabletu, czy smartfonu. 

Lano-E 300 T występuje również w formie stanowiska wieloosobowegoCechą charakterystyczną biurek wieloosobowych zbudowanych na bazie tego typu stelaża jest łatwe łączenie i rozłączanie biurek, co jest szczególnie ważne przypadku dynamicznie zmieniających się zespołach projektowych, przy wielokrotnej rearanżacji wnętrza.  

Mnogość dodatków, pozwala na dopasowanie mebla do charakterystyki pracy każdego z pracowników. 

 

Katalog oraz Wzornik kolorystyczny

  • On-line

 

 

Specyfikacja produktowa 

  • On-line