Centrum designu dla biura

Wszystkie meble w jednym miejscu

W MARO wiemy, że prawdziwe wyobrażenie o wyglądzie i funkcjonalności mebli jest możliwe tylko wtedy, gdy sami sprawdzimy je w praktyce. Wyszliśmy więc naprzeciw potrzebom użytkowników i stworzyliśmy miejsce, w którym można poczuć, czym tak naprawdę jest wygoda i komfort w pracy biurowej.

Do dyspozycji klientów oddaliśmy ponad 1000 m2 powierzchni. Stworzyliśmy wystawę, na której zobaczyć można meble z Naszej kolekcji, sprawdzić jego użyteczność i wczuć się w atmosferę pracy, dzięki czemu każdy przekona się, jak wyglądać będzie jego recepcja, gabinet, czy sala konferencyjna.

Na wystawach prezentujemy różnorodność oferty MARO, pokazujemy większość zaprojektowanych przez nas systemów meblowych. Dla zwiedzających udostępniliśmy stanowiska pracownicze - zarówno jednoosobowe, jak i typu bench, gabinety, recepcje, stoły konferencyjne oraz szeroki zakres różnego typu szaf, kontenerów, witryn, czy stolików okolicznościowych.

Na naszych wystawach istnieje również możliwość przetestowania siedzisk wiodących producentów do różnych zastosowań.

Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia wspieramy Państwa w planowaniu i urządzaniu miejsca pracy zgodnie z Państwa życzeniami i wyobrażeniami.

 

Na naszych wystawach znajdą Państwo również MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI.

 

Pozwólcie się Państwo zainspirować odwiedzając nasze salony wystawowe.

Droga dojazdu