IMPRESSUM

FMB MARO Sp. z o.o. - Impressum

Znajdujesz się na stronie internetowej firmy Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.
Poniżej znajdują się informacje o administratorze.

Portal Manager oraz Administrator Strony:
Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.
PL - 62-052 Komorniki, ul. Fabianowska 100
tel.: +48 61 890 00 00, fax: +48 61 890 00 90
Rejestr Przedsiębiorstw Sądu Rejonowego w Poznaniu, KRS: 0000107965
Regon: 211022165, NIP: 599-25-75-691
E: maro@maro.pl
Link
http://www.maro.pl
http://www.maro.com.pl

Informacje o serwisie

Na stronie podajemy informacje o produktach, usługach oraz o samej firmie FMB MARO Sp. z o.o. 
W funkcjonowaniu naszej strony szczególną uwagę zwracamy na ochronę danych osobowych. O rodzaju naszych działań informujemy w punkcie Ochrona danych osobowych i polityka cookies.

Merytoryczna poprawność i wykluczenie odpowiedzialności

Pomimo starannego opracowywania tekstów umieszczanych na stronie internetowej nie możemy zagwarantować ich merytorycznej poprawności. Fotografie użyte na stronie mają charakter informacyjny. 
Ze względów technologicznych kolorystyka prezentowanych produktów może odbiegać od rzeczywistości. 
FMB MARO Sp. z o.o. nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności za skutki wywołane ewentualną niepoprawnością informacji podanych na stronie internetowej.

FMB MARO Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby utrzymać stały dostęp do strony internetowej. Zastrzegamy sobie jednak prawo ograniczenia bądź zablokowania jej funkcjonowania i nie odpowiadamy za szkody, które wynikać mogą z ograniczenia bądź braku dostępu do strony internetowej. Z tych powodów wszelkie roszczenia użytkowników strony nie będą uwzględniane.

Prawa autorskie

Zawartość całej strony internetowej FMB MARO Sp z o.o. chroniona jest prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania danych/tekstów, zdjęć, animacji, itp./ bez pisemnego zezwolenia firmy FMB MARO Sp. z o.o.

Zakres odpowiedzialności

Wszystkie podane na tej stronie informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być na ich podstawie podjęte żadne decyzje inwestycyjne bądź handlowe. Za wszelkie umieszczone na tej stronie prognozy, wskazania oraz pozostałe dane i analizy osób trzecich FMB MARO Sp. z o.o. nie bierze żadnej odpowiedzialności.